ÖVRIGT / Böcker & Kartor / Skolkarta 9467575
nr 946 7575
Skolkarta
Europa, (rulle), 130 x 120
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
350 kr
måndag 2 mars 2015
kl 20:19:19
150 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr